top of page
Kamp Videosu
Kamp Hakkında

Burada hareket var; burası başka!

Allsports Kampı, 7-13 yaş grubu kampçıların, uzman antrenörler eşliğinde, sporla iç içe bir tatil geçirmesi için planlanmış bir programdır.

Kampçılar, bu kampta yüzmeden basketbola, futboldan tenise kadar farklı branşlarda spor yapma imkânı bulacak. Kampa katılmak için bir branşta uzman olmaya gerek yok spor yapmayı sevmek yeterli.

Neden burası başka?

Burada kampçılar güne yüzerek başlar ve dinamik bir şekilde güne devam eder.

Gün boyu farklı spor dallarını arkadaşları ile birlikte yapma imkânı bulurlar.

Tüm gün yaptıkları antrenmanlar bedensel becerilerinin gelişmesini sağlar.

Temel spor disiplini kazanırlar. Bu da normal yaşantılarında düzenli çalışma, sorumluluk alma, disiplinli davranma gibi özelliklerine olumlu şekilde yansır.

Genel sportif becerileri gelişir, ilerleyen dönemlerde yapacakları spor aktivitelerinin temelini atmış olurlar.

Takımla hareket etme, liderlik, mücadele etme, pratik davranma ve karar verme gibi özellikleri gelişir.

Gün sonunda yapılacak çeşitli kamp aktiviteleri ile eğlenceyi doyasıya yaşarlar, yepyeni arkadaşlıklar ve dostluklar kurarlar.

Kamp ortamı nasıl?

Çalışmaları İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi'nin spor tesislerinde vakit geçiren kampçılar, Üniversitenin özel öğrenci yurdunun konforlu odalarında konaklar. Kampçılar gün boyu antrenmanlarını yapıp, öğleden sonraki zamanlarda doğada yaşam teknikleri, hızlı çözüm üretme, takımla uyumlu çalışma gibi çeşitli kamp aktiviteleri ve oyunlarla vakit geçirir. Kalan vakitlerini ise Çeşme ve Alaçatı’ya yapılacak geziler ve kamptaki müzikli partiler ile değerlendirir.

Kampta yapılan tüm aktiviteler, profesyonel eğitmenler tarafından kamp direktörleri ve takım koçları denetiminde gerçekleşir.

Kamp Künyesi
All Sports Camp 2017
Türü: Spor Kampları
Yaş Grubu: 7-13
Süre: 6 gün
Yer: Urla/İzmir
 
Ücret: 2490TL
Kamp Tarihler​i
1.Dönem: 2 - 7 Tem.
2.Dönem: 9 - 14 Tem.
3.Dönem: 16 - 21 Tem.
4.Dönem: 23 - 28 Tem.
5.Dönem: 30 Tem. - 4 Ağt.
6.Dönem: 6 - 11 Ağt.
7.Dönem: 13 - 18 Ağt.
8.Dönem: 20 - 25 Ağt.
Deniz
Kamp Bilgileri

Kamp Tesisi ve Konaklama​ 

Deniz Kampları, rüzgarı ve doğası ile cennet olarak kabul edilen Urla'da gerçekleşmektedir. Kampçılar, kamp süresince sadece kendilerine tahsis edilmiş olan İYTE (İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi) Yaşam Merkezi kamp tesisimizde konaklar. 3500 hektar alana yayılan İYTE Yaşam Merkezi konforlu odaları, yeşil alanları, aktiviteleri ve zengin yemek menüleri ile kampçılara mükemmel bir kamp ortamı sunar. İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na 30 dakika uzaklıktaki kamp tesisi, Alaçatı ve Çeşme'ye 15 dakika, sörf istasyonuna ise 5 dakika mesafededir. Tesiste konaklama, kampçılar için özel olarak tasarlanmış 2 veya 4 kişilik odalarda yapılır.

 

Aktiviteler

Yüzme, plaj voleybolu, plaj futbolu, basketbol, tenis, masa tenisi, langırt, dj performansları ve partiler, şehir turları, tekne gezisi, açık hava sineması, yarışmalar.

 

Ücrete Dahil Olanlar

Tam pansiyon konaklama, TÜRSAB seyahat sigortası, eğitimler ve sportif aktiviteler, teknik malzemeler (yelken, board vs.), kamp özel ödülü ve sertifika. (Ulaşım, transferler, kantin alışverişleri, tekne turu ücrete dahil değildir.)

*Kamplarla ilgili merak ettiğiniz diğer bilgiler için GENEL BİLGİLER sayfasını inceleyebilirsiniz. 

bottom of page