top of page
eduadventure_rotater.jpg
Kamp Videosu
Kamp Künyesi
Education&Adventure
 
Türü: Keşif ve Gelişim
Yer: Belek/Antalya
Yaş Grubu: 9 - 13
Tarih: 19 - 25 Ocak 
Süre: 7 gün
Ücret: 4990TL

Sömestr tatili bu sefer çok başka!

Eğitim ve öğretim yılının 1.dönemi tamamlandı. Öğrenciler için artık biraz nefes almanın, rahatlamanın, eğlenmenin ve 2.dönem için enerji toplama zamanı geldi.

İşte sömestre tatilinde size harika bir kamp Education&Adveture Camp Davin Ci.

Education&Adventure Camp, ilhamını yaratıcı fikirleri ve buluşları dünyanın gelişiminde ve değişiminde önemli rol oynayan Leonardo Da Vinci'den almaktadır.

Da Vinci yaşamı boyunca geliştirdiği fikirleri ve eserleri ile çığır açmıştır. Onu icatları ve eserleri halen günümüz mühendislerine, bilim adamlarına ve sanatçılarına ilham vermektedir. 

Education&Adventure Camp'ın amacı Da Vinci'nin eserlerinden ve yaşam felsefesinden yola çıkarak kampçılara hayata farklı açılardan bakabilmenin yollarını göstermektir. 

Education&Adventure Camp'a katılan 8 - 13 yaş grubu ilkokul ve ortaokul öğrencileri, şehirin gürültüsünden uzaklaşır, Akdenizin harika doğası ile buluşur ve renkli bir atmosferde bilim, sanat, spor ve macera içerikli aktiviteler ile unutulmaz bir kamp deneyimi yaşar.

Kişisel gelişim ve takım çalışması odaklı bir program olan Education&Adventure Camp süresince katılımcılar, elektronik cihazlardan, alışveriş merkezlerinden, trafikten, hava kirliliğinden uzaklaşır, yaşıtları ile birlikte maceranın tadına varırlar.

Neden burası başka?

Education&Adventure Camp, kampçıların hayat görüşleri ile sorumluluk bilinçlerinin gelişmesine ve inisiyatif kullanabilmelerine katkıda bulunur.

Özgürlük, özgüven, paylaşma, takım ruhu ve mücadele duyguları gelişir.

Kampa özel olarak getirilen sergiler ile kampçılar, hem Da Vinci'nin eserlerini yakından inceleyerek onu dehasını daha iyi kavrarlar hemde gelecekleri için ilham alırlar.

Kampçılar, Avrupa'nın en büyük su oyunları ve macera tema parkı olan Land of Legends'ın içindeki yüzlerce farklı eğlence ünitesinde heyecanın ve adrenalinin tadına varırlar. (bkz. Land of Legends)

Kamp ortamı nasıl?

Friends’in en popüler kamp programlarından biri olan Education&Adventure Camp, klasik sömestr kamplarından farklı olarak renkli aktiviteleriyle, eğlenceyi ve heyecanı bir arada yaşamak isteyen kampçıların birinci tercihidir.

Kampta yapılan tüm aktiviteler, profesyonel eğitmenler tarafından kamp direktörleri ve takım koçları denetiminde gerçekleşir.

Kamp süresince koçlarının liderliğinde takımlar halinde hareket eden kampçılar, yaptıkları tüm aktivitelerde farklı yaşam deneyimleri kazanır ve kendisini geliştirme fırsatı bulur.

Birbirinden heyecanlı aktiviteleri, muhteşem doğası ve zengin içeriği ile kampçıları, şehirden uzaklaştıran ve onlara farklı bir dünyanın kapılarını aralayan Education&Adventure Camp, gelişme çağındaki her çocuğun mutlaka yaşaması gereken unutulmaz bir deneyimdir.

"Bilgiyi deneyimle ve inatla test etmeye bağlı ol ve hatalarından öğrenmeye açık ol."

Leonardo Da Vinci

Kamp Hakkında
Kamp Tesisi
LOL 1.jpg

Kamp Tesisi ve Konaklama​ 

Education&Adventure Camp Da Vinci, kış aylarında dahi güneşi ile insanı ısıtan Antalya Belek'te gerçekleşiyor. Kampçılar, bölgenin en iyi tesislerinden olan IC Hotels Santai' de konaklıyorlar. 94.000 m2 alana üzerine kurulu, Akdeniz’in en güzel kumsallarından birine sahip tesis, binbir çeşit bitki ve ağaç çeşidini bünyesinde barındırıyor. Kamp süresince tesisin belirli bölümleri sergiler, atölyeler ve kamp etkinlikleri için kampçılara tahsis ediliyor. Antalya şehir merkezine 40 km, Antalya Hava Limanına ise 30 km uzaklıkta bulunan tesiste kampçılar için herşey dahil konaklama imkanı sunuluyor. Kampçılar, tesisin kendilerine ayrılmış bölümlerindeki konforlu odalarında kamp koçları denetiminde 3 ve kişilik gruplar halinde konaklar.

Aktiviteler

Tales Matematik Müzesi, Leonardo Da Vinci İcatlar Sergisi, IQ Center Bilim Sergisi, survivor macera parkurları, resim ve boyama atölyesi, toprak sanatları atölyesi, gastronomi atölyesi, drama atölyesi, Vedic matematik atölyesi, akıl oyunları atölyesi, İngilizce pratik atölyesi, sokak oyunları atölyesi, spor etkinlikleri (yüzme-futbol-basketbol-voleybol), kamp oyunları, gece eğlenceleri ve partiler, Doğukan Manço DJ performansı

Ücrete Dahil Olanlar

Tam pansiyon konaklama, TÜRSAB seyahat sigortası, eğitimler ve tesis içi aktiviteler, teknik malzemeler, eğitim ekipmanları, kamp özel ödülü ve sertifika. (Ulaşım, transferler, geziler, tesis dışı etkinlikler, Land of Legends giriş bileti ve alışverişler ücrete dahil değildir.)

*Kamplarla ilgili merak ettiğiniz diğer bilgiler için SIK SORULAN SORULAR sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Kamp Bilgileri
bottom of page