Kamp Merkezleri

Friends kamp tesisleri ile başka

Friends Kampları, Türkiye’nin ve dünyanın en güzel bölgelerinde gerçekleşir. Kamp merkezlerinin seçimi uzun araştırmalar sonucunda kamp direktörleri tarafından yapılır. Tesislerin doğa ile iç içe ve sağlık merkezlerine yakın olmasına özen gösterilir. Kampların düzenlendiği kamp merkezleri tamamen kampçılara tahsis edilir. Kamp merkezleri, spor sahaları, atölyeler, kaykay parkları, snowparklar, konser ve parti alanları ile donatılmıştır. Friends, klasik kamplardan farklı olarak alternatif sporlara ve gençlerin keyif aldığı aktivitelere yer verir. Kampın başarısında kamp merkezinin kalitesi ve yapısı büyük önem taşımaktadır. Kamplarımızın düzenlendiği tesisler hizmet kalitesi ve doğal yapısı ile kampçılara en üst seviyede hizmet sunar.

İzmir - Çandarlı Kamp Merkezi

Uluslararası Gençlik ve İngilizce Yaz Kampları, İzmir Çandarlı'da, gençler için özel olarak dizayn edilmiş doğa harikası bir tesiste gerçekleşir. Bergama ve Dikili'ye 15dk. uzaklıkta olan 8000 m2'lik tesis denize sıfırdır. Tesis, kamp süresince sadece kampçılara ve kamp eğitmenlerine tahsis edilir. Kamp tesisi, doğası ve atmosferi ile kampçılara ideal bir kamp ortamı sağlar. Deniz kıyısında ve yemyeşil bir alana yayılmış tesis, Foça'ya 30dk. Bergama'ya 15dk. İzmir Hava Limanı'na ise 1 saat  uzaklıktadır. Tesiste plaj, yüzme havuzu, spor sahaları, rekreasyon alanları, kütüphane, açık hava sineması ve gece eğlenceleri için disko bulunmaktadır. (Bkz. Afacan Gençlik Evi)

Bolu - Aladağ Kamp Merkezi

Doğa programlarının gerçekleştiği Bolu Aladağ'da yer alan kamp tesisi, yemyeşil bir meşe ormanının ortasında yer alır. Tesis, bir tane bile ağaç kesilmeden doğa dostu konseptle yapılmıştır. Projesi, 300 yıllık meşe ağacı merkez alınarak tasarlanmıştır. İstanbul'a 2,5; Ankara'ya 1,5 saat mesafedeki 150 dönümlük bir meşe ormanının içinde bulunan kamp tesisinde, kampçılarımız için özel olarak hazırlanmış bir gençlik kampı bölümü yer alır. Tesis bünyesinde Türkiye'nin en büyük outdoor parkurlarına sahip bir macera parkı bulunmaktadır. (Bkz. Gazelle Resort - Destan Park Macera Parkı)

İzmir - Urla Kamp Merkezi

Urla/Alaçatı Kamp Merkezi, doğası, denizi ve rüzgarı ile cennet olarak kabul edilen İzmir'in Urla ilçesinde yer almaktadır. 3500 hektar büyüklüğündeki İYTE (İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi) içinde bulunan kamp tesisi Alaçatı ve Çeşme'ye 15 dakika, Urla'nın merkezine 10 dakika, havalimanına ise 40 dakika mesafededir. Özel üniversite yurdu konseptindeki tesis, yüzme havuzu, çim oyun alanları, spor sahaları, eğlence mekanları ve açık büfe mönüleri ile gençlere mükemmel bir kamp ortamı sunar. (Bkz. İYTE Yaşam Merkezi - İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi)

İzmir - Urla Yelken Eğitim Merkezi

Sörf ve Yelken programlarının eğtim ve antrenmanlarının gerçekleştiği GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ YELKEN TESİSLERİ  İzmir - Urla Torasan'da yer almaktadır. Masmavi denizi ve 12 ay kesintisiz rüzgarı ile Türkiye'de tek olan tesis, Yelken ve Sörf Milli Takım Kampları'na ve Türkiye Şampiyonalarına ev sahipliği yapmaktadır. Eğitim koyunda yaz boyunca rüzgar poyraz olarak denizden karaya doğru esmekte ve kampçılar için güvenli çalışma olanağı sunmaktadır. Kampçılar, eğitimlerini Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi'nin son model tekne ve sörf ekipmanları ile alırlar. Eğitim saatleri dışındaki zamanlarda tesisin sosyal alanlarında dinlenirler.

Antalya - Manavgat Kamp Merkezi

Antalya Manavgat’ta yer alan kamp merkezi aynı zamanda dünyanın en büyük kablolu su kayağı ve wakeboard tesislerinden biridir. Antalya hava limanına sadece 30 dakika mesafede olan kamp tesisi, portakal ağaçlarının ortasında 3 yapay gölet, futbol, basketbol ve voleybol sahaları, trambolin, kaykay rampaları, konser ve parti mekanları, oyun odaları, restoran ve fast food alanlarından oluşmaktadır. 2000 m² sosyal alanın yer aldığı tesiste su sporları için 90 dönümlük 3 gölet mevcuttur. Wakeboard, su kayağı, trick ski, kneeboard ve wakeskate gibi su sporlarının yapılabildiği göletlerde freestyle hareketler için rampalar da yer almaktadır. Tesiste konaklama 2 veya 5 kişilik klimalı, içerisinde tuvalet ve duşların yer aldığı bungalovlarda yapılmaktadır. 

Muğla - Bodrum Kamp Merkezi

Yat Kampları'nın gerçekleştiği Bodrum, doğası ve denizi ile Türkiye'nin en gözde turizm bölgesidir. Kampçılar, kamp süresince Türkiye'deki tek okul gemisi olan STS Bodrum teknesinde seyir eder ve konaklar. STS Bodrum 33 metre (yaklaşık 114 ft) uzunlukta, 7 metre (yaklaşık 23 ft) genişliktedir. 459 m²'lik yelken alanı vardır. Dünyanın sayılı okul gemileri arasında yer alan STS Bodrum ülkemizi önemli yelken yarışlarında temsil etmektedir. 20 kişilik konaklama kapasitesi olan teknede kampçılar kızlar ve erkekler olarak ayrılarak kendilerine özel 2 kişilik ranzalı bölmelerde kalırlar. Bodrum Marina'da başlayacak kamp süresince kampçılar her gün seyir için denize açılır akşamları ise Ege'nin cennet koylarında demirler ve teknede konaklarlar.

Avusturya - Kaprun Kamp Merkezi

Avusturya Kamp Merkezi, dünyaca ünlü Alp Dağları'nın eteklerinde yer alan Zell Am See - Kaprun’dadır. Kaprun, dünyanın en ünlü kayak merkezleri arasında yer almaktadır. Avusturya Kampı süresince kampçılar, kendilerine tahsis edilen özel kamp tesisinde konaklar. Alp Dağları, yüzlerce kilometre uzunluktaki pistleri ile kampçılara, gün boyu sınırsız kayma imkanı sunar. Kampçılar, sabah kahvaltılarını ve akşam yemeklerini kamp tesisinde, öğlen yemeklerini ise kayak merkezindeki restorantlarda yerler. Kaprun, sosyal aktiviteleri ile de kampçılara zengin seçenekler sunar. Kampçılar kayak dışında kalan zamanlarda koçları eşleğinde gezilere ve etkinliklere katılır. Tesiste konaklama 2 veya 4 kişilik konforlu odalarda yapılır. (Bkz.Kitzsteinhorn)

Isparta - Davraz Kamp Merkezi

Davraz Kayak Merkezi, yeni mekanik tesisleri ve sosyal etkinlikleri ile kayak severlerin gözdesi olmuş eğitim ve güvenlik açısıdan ideal bir bölgedir. Kampta konaklama, kayak merkezinde yer alan İsperia Davraz Otel'de yapılır. Kamp için son derece elverişli olan butik konseptteki tesis kampçılar açısından son derece konforlu ve güvenlidir. Otel, liftlerin bulunduğu noktaya yürüyerek 100m mesafededir. Otel bünyesinde yer alan FUNPARK kampçılara gün içinde renkli ve eğlenceli aktiviteler sunar. Kampta küçük yaş grubu kampçılar, 4 kampçı 1 koç şeklinde, büyük yaş grubu kampçılar ise 5 kişilik gruplar halinde koçsuz konaklar. Program direktörleri ve koçlar, kampçılara 24 saat gözetmenlik ve rehberlik yapar.(Bkz.Davraz Kayak)

Belek - Antalya Kamp Merkezi

Sömestre programlarında yer alan Eğitim ve Macera Kampı "Da Vinci" kış aylarında dahi güneşi ile insanı ısıtan Antalya Belek'te gerçekleşir. Kampçılar, bölgenin en iyi tesislerinden olan IC Hotels Santai' de konaklar. 94.000 m2 alana üzerine kurulu, Akdeniz’in en güzel kumsallarından birine sahip tesis, binbir çeşit bitki ve ağaç çeşidini bünyesinde barındırır. Kamp süresince tesisin belirli bölümleri sergiler, atölyeler ve kamp etkinlikleri için kampçılara tahsis edilir. Antalya şehir merkezine 40 km, Antalya Hava Limanına ise 30 km uzaklıkta bulunan tesiste kampçılar için herşey dahil konaklama imkanı sunulur. Kampçılar, tesisin kendilerine ayrılmış bölümlerindeki konforlu odalarında kamp koçları denetiminde 3 ve kişilik gruplar halinde konaklar. (Bkz. IC Hotels Santai - Land of Legends Tema Park)

Belek - Antalya Kamp Merkezi

Anadolu Efes işbirliği ile düzenlenen basketbol yaz kamları, Avrupa'nın en büyük profesyonel kamp merkezi Gloria Sports Arena'da gerçekleşir. GSA, Antalya Belek’te 105.000 metrekarelik alanda, 50’den fazla spor branşına yönelik açık hava, kapalı alan ve su sporları tesisleri, son teknoloji ile donatılmış sporcu sağlığı ve performans merkezi, 100 odalı oteli ve dünyada benzeri olmayan hepsi bir arada konseptiyle dünyanın en iyi sporcularının kamp ve antrenman yaptığı profesyonel bir kamp tesisidir. GSA, konforlu odaları, yeşil alanları, aktiviteleri ve zengin yemek menüleri ile kampçılara mükemmel bir kamp ortamı sunar. Antalya Havalimanı'na 45 dakika uzaklıktadır. Tesiste konaklama, kampçılar için özel olarak tasarlanmış 2 - 4 kişilik odalarda yapılır. (Bkz. Gloria Sports Arena)

Bizi Arayın

İzmir, Antalya, Bodrum, Bolu, Davraz, Avusturya

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Facebook

Instagram

YouTube

Vimeo

© 2019 designed by HOT AJANS