Lise Yaz Kampları

Liderlik Kampı

Türü: Doğa ve Kişisel Gelişim

Kamp Merkezi: Aladağ - Bolu

Tarih: 05 - 11 Temmuz 2020

Süre: 6 gece 7 gün

Yaş Grubu: 14 - 18 

Ücret: 4990TL

Gençlerin hayata farklı açılardan bakmalarını sağlayan, tüketimden üretim sürecine geçişlerine rehberlik eden çok dinamik bir kamp. Rol model ve tecrübeli koçlar eşliğinde, canlı sunumlar, oyunlar, drama atölyeleri ile gerçekleşen her gencin mutlaka yaşaması gereken özel bir deneyim.

Sörf Kampı

Türü: Deniz ve Sörf Eğitimi

Kamp Merkezi: Urla - İzmir

Tarih: 04 - 10 Ağustos 2020

Süre: 6 gece 7 gün

Yaş Grubu: 10 - 13 / 14 - 18 

Ücret: 4990TL

Ege'nin masmavi sularında sörf yelkeni ve board ile yapılan çok keyifli bir dans. Kesintisiz poyrazı ile her seviyeden kampçıya rüzgar sörfü sporunu öğrenme ve geliştirme imkanı sunan güvenli bir eğitim alanı ve deneyimli sörf koçları. Dünyanın farklı şehirlerinden gelen kampçıların kaynaştığı, tekne turu, aquapark, Alaçatı ve Çeşme gezileri ile heyecan ve eğlence dolu eşsiz bir kamp deneyimi.

Wakeboard Kampı

Türü: Spor ve Uluslararası Gençlik

Kamp Merkezi: Manavgat - Antalya

Tarih: 18 - 25 Ağustos 2020

Süre: 6 gece 7 gün

Yaş Grubu: 12 - 18  

Ücret: 4990TL

Heyecanı ve eğlenceyi seven, hayatına yenilikler katmaktan çekinmeyen, dünyaca ünlü sporcularla sohbet etmekten keyif alacak gençleri için harika bir kamp. Dünyanın en iyi kablolu su kayağı tesisi, farklı ülkelerden ünlü riderlar ve kampçılar, Land of Legends, rafting ve Side gezileri. Gün boyu sınırsız wakeboard yapma imkanı ve Hip-notics'in enfes yemekleri.

Sinema Kampı

Türü: Sanat ve Teknoloji

Kamp Merkezi: Aladağ - Bolu

Tarih: 05 - 11 Temmuz 2020

Süre: 6 gece 7 gün

Yaş Grubu: 14 - 18 

Ücret: 4990TL

Çağımızın en güçlü pazarlama enstrümanı sinemaya dair keyifli bir kamp. Kamera önünde ve arkasında yapılan çalışmalar, drama ve oyunculuk atölyeleri, kurgu ve montaj uygulamaları. Profesyonel drone eğitimi. Youtube ve Vimeo gibi sosyal mecralarda gençlerin kendilerini ve çekimlerini nasıl sergilemeleri gerektiği hakkında önemli bilgiler veren, sosyal etkinliklerle desteklenen yaratıcı ve eğlenceli kamp programı.

Kiteboard Kampı

Türü: Deniz ve Kiteboard Eğitimi

Kamp Merkezi: Urla - İzmir

Tarih: 04 - 10 Ağustos 2020

Süre: 6 gece 7 gün

Yaş Grubu: 12 - 18 

Ücret: 5990TL

Dünyanın önemli kiteboard spotlarından biri olan Urla Gülbahçe'de adrenalin dolu bir kamp deneyimi. 2 kişilik özel eğitim grupları, son model kiteboad ekipmanları, profesyonel eğitmenler, her gün rüzgar garantisi. Kiteboard eğitimi dışında kalan zamanlarda, geziler, partiler ve renkli etkinler. Asla ertelememeniz gereken, bunun için doğmuşum diyeceğiniz bir spor. 

Basketbol Kampı

Türü: Spor ve Uluslararası Gençlik

Kamp Merkezi: Belek - Antalya

Tarih: Haziran - Temmuz 2020

Süre: 5 gece 6 gün

Yaş Grubu: 10 - 16 

Ücret: 4490TL

Türkiye'ye basketbolu tanıtan ve sevdiren, oyuncu fabrikası, Avrupa'da ekol olmuş Anadolu Efes Spor Kulübü tarafıdan organize edilen, profesyonel takım oyuncularının ve koçlarının ziyarette bulunduğu çok önemli bir kamp. Avrupa'nın en iyi kamp merkezinde Anadolu Efes koçları le yapılacak antrenmanlar. Fiziksel ve teknik gelişime yönelik çalışmalar. Kamp sonuda alt yapı seçmeleri ve Anadolu Efes Altyapısına seçilme şansı.

Uluslararası Gençlik Kampı

Türü: Yabancı Dil & Uluslararası Gençlik

Kamp Merkezi: Çandarlı - İzmir

Tarih: 19 - 28 Temmuz 2020

Süre: 9 gece 10 gün

Yaş Grubu: 14 - 18 

Ücret: 5990TL

Dünyanın farklı şehirlerinden gençlerin bir araya geldiği ve İngilizce konuştuğu benzersiz bir kamp. Konuşma ve pratik odaklı, eğlenceli ve özgün eğitim programı. Kısa film çekimleri, takım oyunları, spor, tekne turu, partiler, Alaçatı ve Aquapark gezileri ile unutulmaz uluslararası bir kamp.

Yat Kampı

Türü: Deniz ve Yatçılık Eğitimi

Kamp Merkezi: Bodrum - Muğla

Tarih: 11 - 16 Ağustos 2020

Süre: 5 gece 6 gün

Yaş Grubu: 12 - 18 

Ücret: 5990TL

Bodrum'un masmavi sularına çok özel bir yolculuk. Unutulmaz dostlukların kurulduğu, yıldızlar altında uyunan, ekip çalışması ve özveri gerektiren macera dolu bir kamp. Her yıl sadece 14 şanslı gencin yaşayabileceği sezonun son ve en özel kampı.

Lise Sömestr Kampları

Avusturya Kayak ve Snowboard Kampı

Kamp Merkezi: Kaprun - Avusturya

Tarih: 16 - 23 Ocak 2021

Süre: 7 gece 8 gün

Yaş Grubu: 12 - 18 

Ücret: 1690 EURO

**Rezervasyon başlamıştır.**

Avusturya Kayak ve Snowboard Kampı, katılımcılara Alp Dağları'nın muhteşem atmosferinde kayma imkanı sunuyor. Kampçılar, kayağın yanı sıra Red Bull müzesi gezisi, buz pateni, freestyle gösterileri ve Salzburg turu gibi renkli aktivitelere katılıyor. 

Davraz kayak merkezi.jpg

Davraz Kayak ve Snowboard Kampı

Kamp Merkezi: Davraz - Isparta

Tarih: 24 - 30 Ocak 2021

Süre: 6 gece 7 gün

Yaş Grubu: 10 - 18 

Ücret: 7490TL

**Rezervasyon başlamıştır.**

Davraz Kayak ve Snowboard Kampı, modern mekanik tesisleri, uzun pistleri ve heyecanlı yan aktiviteleri ile kayak severlerin yeni gözdesi Davraz Kayak Merkezi'nde gerçekleşiyor. Kampta başlangıç - orta ve  ileri seviye kayak ve snowboard eğitimleri veriliyor. Kampçılar gün boyu kayak yapmanın yanı sıra Fun Park'ta snow tubing, zipline ve diğer aktiviteler ile eğleniyor.

Bizi Arayın

İzmir, Antalya, Bodrum, Bolu, Davraz, Avusturya

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Facebook

Instagram

YouTube

Vimeo

© 2019 designed by HOT AJANS