top of page
Kamp Videosu
Kamp Künyesi
Müzik Kampı 2018
 
Türü: Sanat Kampı
 
Yer: Urla/İzmir
Yaş Grubu: 12 - 18
 
Tarih: 22 - 28 Temmuz
Süre: 7 gün
Ücret: 3490TL 
Kamp Hakkında

Müzikle dolu bir yaz geçirmek ister misin?

Müzik Kampı, 12 - 18 yaş grubu kampçıların profesyonel müzisyenler ve DJ'ler eşliğinde müzikle iç içe olacakları 2 farklı atölyeden oluşur.

“Performans Alanı” atölyesi, kampçıların, küçük bir ekiple veya bireysel olarak popüler müziklerle performanslar sergileyebilecekleri eğitimi kapsar. Bu atölyeyi tercih edecek kampçılar programa kendi enstrümanlarıyla katılır. Program Jazz ve İnovasyon üzerine kurgulanmıştır.

 

“Dj Alanı” atölyesinde ise kampçılar, profesyonel DJ'ler eşliğinde elektronik platformdan müzik performans paylaşımını öğrenir. Kampın son gecesi, her iki grup kampçı, hem bireysel hem de grupla kendi  performanslarını sergiler.

Neden burası başka?

Kampçılar müzik dolu bir hafta geçirir.

Kendi enstrümanlarıyla programa katılan kampçılar, bireysel ve grup performansıyla yeteneklerini sahnede sergileme deneyimi yaşar.

Grup performansı için çalışan kampçılar, provalarda takım çalışmasını öğrenir.

Dj atölyesini tercih eden kampçılar, bilgisayar destekli dj programlarını tanır ve kullanmayı öğrenir. Kendi listelerini hazırlar.

Arşiv oluşturma ve hızlı remiks yapabilme olanağı ile kampçılar kendi oluşturdukları presetleri, son gece kendilerine ayrılan zaman diliminde canlı performansla sunma imkânı bulur.

Müzik kampı sayesinde kampçıların sanata olan ilgileri derinleşir, müziğin kendilerine kattıkları bakış açısıyla hayata daha nitelikli bakabilmeyi öğrenirler. Şehir hayatından uzaklaşan kampçılar burada müziğin ve eğlencenin keyfini doyasıya yaşar.

Atölyeler esnasında kampçıların sosyalleşme ve takım halinde çalışma yönleri gelişir. Kişisel becerilerini fark eden kampçılar kendilerini keşfetmeye başlar.

Gün sonunda yapılacak çeşitli kampçılık oyuncuları ile mücadele etmeyi, engeller karşısında çözüm üretmeyi öğrenirler.

Birbirinden eğlenceli kamp aktiviteleri ile hem eğlenirler hem de yepyeni dostluklar kurarlar.

Kamp ortamı nasıl?

Gün boyu müzik atölyelerinde vakit geçiren kampçılar, İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi Yaşam Merkezi'nin konforlu yurt odalarında konaklar.

Kampçılar müzik provaları dışında kalan zamanlarda çeşitli kamp aktiviteleri ve oyunlarla vakit geçirir. Ege'nin harika koylarında denize girer, Çeşme ve Alaçatı’ya yapılacak şehir turlarına ve kamptaki müzikli partilere katılırlar.

Kampta yapılan tüm aktiviteler, profesyonel eğitmenler tarafından kamp direktörleri ve takım koçları denetiminde gerçekleşir.

Direktörün Görüşü
Kaan
Kamp Bilgileri

Kamp Tesisi ve Konaklama​ 

Müzik Kampları, Ege'nin incisi, doğası ile cennet olarak kabul edilen Urla'da gerçekleşmektedir. Kampçılar, kamp süresince sadece kendilerine tahsis edilmiş olan İYTE (İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi) Yaşam Merkezi kamp tesisimizde konaklar. 3500 hektar alana yayılan İYTE Yaşam Merkezi konforlu odaları, yeşil alanları, aktiviteleri ve zengin yemek menüleri ile kampçılara mükemmel bir kamp ortamı sunar. İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na 30 dakika uzaklıktaki kamp tesisi, Alaçatı ve Çeşme'ye 15 dakika, Urla Merkeze ise 10 dakika mesafededir. Tesiste konaklama, kampçılar için özel olarak tasarlanmış 4 kişilik odalarda yapılır.

 

Aktiviteler

Kamp oyunları, plaj ve deniz oyunları, yüzme, şehir turları, gece eğlenceleri, açık hava sineması, yarışmalar.

 

Ücrete Dahil Olanlar

Tam pansiyon konaklama, TÜRSAB seyahat sigortası, eğitimler ve kamp aktiviteleri, kamp özel ödülü ve sertifika. (Ulaşım, transferler, kantin ve gezilerdeki alışverişler ücrete dahil değildir.)

*Kamplarla ilgili merak ettiğiniz diğer bilgiler için GENEL BİLGİLER sayfasını inceleyebilirsiniz. 

bottom of page