ONLINE KAYIT FORMU

Değerli veli ve sevgili kampçı adayı; online kayıt sayfamıza hoş geldiniz. Bu sayfada tercih ettiğiniz kamp programına kayıt ve ödeme işlemlerini kolayca yapabileceksiniz. Başlamak için lütfen aşağıda belirtilen adımları sırası ile takip ediniz.

1. Online Kayıt Formunun Doldurulması

Kamp öncesinde gerekli hazırlıkları yapabilmek ve kamp süresince sizler ile sağlıklı iletişim kurabilmek için aşağıda yer alan online kayıt formundaki tüm bilgilerin eksiksiz olarak doldurulması  gerekmektedir. Formdaki bilgilerin güncel ve doğru olmasına özen gösteriniz. Kırmızı yıldızlı alanlar doldurulması zorunlu bölümlerdir. Bu alanları mutlaka doldurunuz. Kayıt formunu doldurduktan sonra en alt bölümde yer alan gönder tuşunu tıklamayı unutmayınız. Gönder tuşunu tıkladığınızda formda eksik veya hatalı bir giriş yok ise sayfaya "Teşekkürler online kayıt formunuz başarı ile gönderilmiştir" mesajı gelecektir. Bu mesaj formunuzun yetkili kişiye iletildiği anlamına gelir. Kamp direktörlerimiz formu aldıktan sonra 24 saat içerisinde sizinle temasa geçeceklerdir. Velilerimizin kampa kaydettirdikleri çocuklarının, kamp süresince sorumluluklarını, Friends ekibine verdiklerini belirten ve veliler ile kamp yönetimi arasındaki maddi ve hukuki koşulları içeren "Kamp Yönetmeliği ve Kayıt Sözleşmesini" dikkatlice okumasını tavsiye ederiz.

2. Ödeme ve Kamp Rehberi

Kayıt formu gönderilip sisteme ulaştıktan sonra müşteri temsilcimiz ödeme ve de kamp rehberi ile gerekli bilgileri iletmek üzere sizinle iletişime geçecektir.