top of page
  • Yazarın fotoğrafıHakan Sönmezöz

Friends Kampları'nın 2022 Yaz Dönemi Kayıtları Başladı!Friends Kampları'nın 2022 yaz dönemi kayıtları yeni yıl ile birlikte başladı. Pademi süreci nedeni ile uzun zamandır sosyalleşmekte sıkıntı yaşayan çocuklar ve gençler için bu yaz kamplar çok daha fazla önem taşıyor. Geçtiğimiz 2 yıl içerisinde Covid-19 virüsü nedeni ile zorunlu olarak getirilen kısıtlamalar, 20 yaş altı çocukların ve gençlerin; fiziksel ve sosyal gelişimlerinde ciddi sorunlara yol açtı. Okulların kapalı olduğu dönemde arkadaşları ile sosyalleşemeyen öğrenciler, sportif ve sanatsal aktivitelerinden de uzak kaldı. Bu dönem hem çocuklar hem de ebeveynler açısından oldukça zorlu geçiyor.


Bizler Friends Kampları olarak bu dönemde gerekli hazırlıklarımızı yaptık. Öncelikle uzun yıllardır üzerinde çalıştığımız Kamp Merkezi projemizi hayata geçirdik. 2021 yaz döneminde kampçılarımızı İzmir Urla'da yer alan 6000 m2'lik Friends Kampları tarafından kurulan BE CAMP Kamp Merkezi'nde ağırladık. Tamamen çocuklar ve gençler için tasarlanan bu tesiste harika vakit geçireceğinize eminiz.


2022 yaz döneminde de kamplarımız her zaman olduğu gibi butik konseptte gerçekleşecek. Her döneme sınırlı sayıda kampçı kabul edeceğiz. Kurucular ve kamp direktörleri olarak bizler 24 saat kampçılar ile bir arada olacağız ve onları bizzat takip edeceğiz.


2022 Yaz Kamplarımızı linklerden inceleyebilirsiniz. Veliler ve kampçılar ile yaptığımız görüşmelerde bu yaz pandemi sonrası süreçte kamplara yoğun ilgi olacağını görüyoruz. Arzu ettiğiniz tarih ve kamp programına kayıt için erken hareket etmenizi tavsiye ediyoruz.

2.007 görüntüleme

コメント


bottom of page