top of page
  • Yazarın fotoğrafıHakan Sönmezöz

2023 Sezonu Kamp Kayıtları Başladı!

Macera başlıyor. Beklenen 2023 yaz kampı kayıtları başladı!


Friends Kampları'nın 2023 sezonu kayıtları Ekim ayı ile birlikte başladı. Geçtiğimiz 2 sezonda olduğu gibi bu yaz da kampçılarını kendi kamp tesisi olan BE Camp Kamp Merkezi'nde misafir etmeye hazırlanan kamp ekibi Eylül ayında yaptığı çalışmalarla yeni sezonun kamp tarihlerini ve içeriklerini oluşturdu. Kampçılardan ve ebeveynlerden gelen geri bildirimler doğrultusunda 2023 yaz döneminde tüm yaş grupları için Temmuz - Ağustos aylarında birer haftalık 2 ayrı dönem planlandı.


Her yıl olduğu gibi bu sezonda kampçıları yakından takip etmek ve verimli iletişim kurabilmek için kamplara sınırlı sayıda katılımcı kabul edilecek. Her dönemde 40 kampçı ve 10 koçtan oluşan kamp ekibi yer alacak. Kamp direktörü Hakan Sönmezöz ve deneyimli eski koçlardan oluşan yönetim ekibi de 24 saat boyunca kampçılar ile bir arada olacak.


***2022 yaz döneminde kampa katılan eski kampçılar, web sitesinde yayınlanan mevcut kamp ücretleri üzerinden Ekim ayı içerisinde sisteme yüklenmiş kamp puanlarını kullanarak 2023 kampları için indirimli kayıtlarını yaptırabilecekler.***


2023 kampları 9 - 11, 12 - 14 ve 15 - 17 yaş grubu için farklı dönemlerde gerçekleşecek. Kampçılar kendi yaşıtları ile birlikte eğlenme ve dinlenme imkanı bulacaklar.


İzmir - Urla'da ki yaz kamplarına katılan kampçılar, Alaçatı, Çeşme gezileri, su parkı, tekne turu gibi renkli etkinliklere katılma fırsatı yakalayacaklar.


2023 kamplarını linklerden inceleyebilir kayıt işlemlerinizi online olarak veya bizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.


***Mevcut ekonomik koşullar nedeni ile kamp ücretleri aylık olarak güncellenecek olup, erken kayıt yaptıran velilerimiz geçtiğimiz yıl olduğu gibi avantajlı koşullar ile kayıt işlemlerini yapabilecek ve arzu ettikleri dönemleri tercih edebileceklerdir.***


2023 yaz döneminde özellikle yurtdışından yoğun talep olması nedeni ile kontejanlar dolunca kayıtlar kapancaktır.


コメント


bottom of page