Çözüm Ortakları

140.jpg

Friends, yol arkadaşları ile başka

Friends Kampları, Türkiye’nin ve dünyanın en güzel bölgelerinde gerçekleşir. Kamp merkezlerinin ve hizmet alınancak kurumların (Ör. Kamp tesisi veya Sörf Okulu) seçimi, uzun araştırmalar sonucunda kamp direktörleri tarafından yapılır. Tesislerin ve hizmet alınan kurumların, Friends Kampları'nın standartlarına uygun, doğa ile iç içe ve sağlık merkezlerine yakın olmasına özen gösterilir. Kampların düzenlendiği kamp merkezleri, kamplar süresince tamamen kampçılara tahsis edilir. Kampın başarısında kamp merkezlerinin ve hizmet alınan kurumların kalitesi ve tecrübesi büyük önem taşımaktadır. Kamplarımızın düzenlendiği tesisler ve hizmet aldığımız çözüm ortaklarımız, hizmet kaliteleri, deneyimli eğitmenleri ve doğa dostu yapıları ile kampçılara en ideal hizmetleri sunar.

100.jpg

İzmir - Urla Kamp Merkezi

BE CAMP Kamp Merkezi, Friends Kampları'nın 25 yıllık kamp deneyimi sonrasında kurulmuş Türkiye'nin ilk özel kamp merkezidir. Alaçatı'ya 10 dakika Çeşme'ye ise 15 dakika uzaklıkta olan 6000m2'lik kamp merkezi, havası, doğası, etkinlik alanları ve lokasyonu ile eşsiz bir konumdadır. Tesis, kamp süresince sadece kampçılara ve kamp eğitmenlerine tahsis edilir. Yemyeşil bir alana yayılmış tesis, İzmir şehir merkezine 30 dakika, İzmir Hava Limanı'na ise 45 dakika mesafededir. Kamp bünyesinde yemekhane, yüzme havuzu, spor sahaları, yürüyüş ve bisiklet parkurları, atölyeler, çok amaçlı salon, açık hava sineması, konser alanı, oyun salonu, tranbolin ve gece eğlenceleri için disko bulunmaktadır.  (Bkz. BE CAMP Kamp Merkezi)

URLA SURF ACADEMY.png

İzmir - Urla Sörf ve Yelken Eğitim Merkezi

Sörf ve Yelken programlarının eğtim ve antrenmanlarının gerçekleştiği URLA SURF&SAIL ACADEMY TESİSLERİ  İzmir - Urla İçmeler'de yer almaktadır. Masmavi denizi ve 12 ay kesintisiz rüzgarı ile eşsiz olan tesis, yelken ve sörf yarışlarına ve Türkiye Şampiyonaları'na ev sahipliği yapmaktadır. Eğitim koyunda yaz boyunca rüzgar poyraz olarak denizden karaya doğru esmekte ve kampçılar için güvenli eğitim alanı ve çalışma imkanı sunmaktadır. Kampçılar, eğitimlerini Urla Sörf Spor Kulübü Sörf ve Yelken Şubesi'nin son model tekne ve sörf ekipmanları ile alırlar. Eğitim saatleri dışındaki zamanlarda tesisin sosyal alanlarında dinlenirler.

bodrum_002.jpg

Muğla - Bodrum Yat Kampı Teknesi

Yat Kampları'nın gerçekleştiği Bodrum, doğası ve denizi ile Türkiye'nin en gözde turizm bölgesidir. Kampçılar, kamp süresince Türkiye'deki tek okul gemisi olan STS Bodrum teknesinde seyir eder ve konaklar. STS Bodrum 33 metre (yaklaşık 114 ft) uzunlukta, 7 metre (yaklaşık 23 ft) genişliktedir. 459 m²'lik yelken alanı vardır. Dünyanın sayılı okul gemileri arasında yer alan STS Bodrum ülkemizi önemli yelken yarışlarında temsil etmektedir. 20 kişilik konaklama kapasitesi olan teknede kampçılar kızlar ve erkekler olarak ayrılarak kendilerine özel 2 kişilik ranzalı bölmelerde kalırlar. Bodrum Marina'da başlayacak kamp süresince kampçılar her gün seyir için denize açılır akşamları ise Ege'nin cennet koylarında demirler ve teknede konaklarlar.

7.jpg

Bursa - Uludağ Kamp Merkezi

Uludağ Kayak Merkezi, yeni mekanik tesisleri ve sosyal etkinlikleri ile kayak severlerin gözdesi olmuş eğitim ve güvenlik açısıdan ideal bir bölgedir. Kampta konaklama, kayak merkezinde yer alan Karinna Otel'de yapılır. Kamp için son derece elverişli olan kamp tesisi, kampçılar açısından konforlu ve güvenlidir. Otel, liftlerin bulunduğu noktaya yürüyüş mesafededir. Otel bünyesinde yer alan eğitim pisti kampçılara gün içinde renkli ve eğlenceli aktiviteler sunar. Kampta küçük yaş grubu kampçılar, 4 kampçı 1 koç şeklinde, büyük yaş grubu kampçılar ise 5 kişilik gruplar halinde koçsuz konaklar. Program direktörleri ve koçlar, kampçılara 24 saat gözetmenlik ve rehberlik yaparlar.

TBA_4593.jpg

Avusturya - Kaprun Kamp Merkezi

Avusturya Kamp Merkezi, dünyaca ünlü Alp Dağları'nın eteklerinde yer alan Zell Am See - Kaprun’dadır. Kaprun, dünyanın en ünlü kayak merkezleri arasında yer almaktadır. Avusturya Kampı süresince kampçılar, kendilerine tahsis edilen özel kamp tesisinde konaklar. Alp Dağları, yüzlerce kilometre uzunluktaki pistleri ile kampçılara, gün boyu sınırsız kayma imkanı sunar. Kampçılar, sabah kahvaltılarını ve akşam yemeklerini kamp tesisinde, öğlen yemeklerini ise kayak merkezindeki restorantlarda yerler. Kaprun, sosyal aktiviteleri ile de kampçılara zengin seçenekler sunar. Kampçılar kayak dışında kalan zamanlarda koçları eşleğinde gezilere ve etkinliklere katılır. Tesiste konaklama 2 veya 4 kişilik konforlu odalarda yapılır. (Bkz.Kitzsteinhorn)