Neden Friends?

Sınırsız eğlence ve yeni dostluklar

Friends kampları şehirde öğrenilen tüm ezberleri bozuyor. Kampçıları, burada doğa, macera, adrenalin, eğlence, arkadaşlık, spor, sanat ve hayat boyu anlatılacak çok keyifli anılar bekliyor. Kampçılar eğlenceli vakit geçirirken koçlarının rehberliğinde farklı şehirlerden ve ülkelerden kendi yaş grubundan arkadaşlarla tanışıyor. Kampta kurulan dostluklar ömür boyu devam ediyor.

Gerçek macera burada yaşanır

Friends kampları, önce gençleri şehir hayatının getirdiği tüm zorunluluklardan ve alışkanlıklardan uzaklaştırıyor. Sonra onlara kendileri için özel olarak hazırlanmış ve planlanmış gerçek hayatla karşı karşıya kalacakları yepyeni maceralar yaşatıyor. Kampta yaşanan heyecan dolu her tecrübe kampçıları gerçek hayatta bir adım öne taşıyor.

Burada kendini keşfedersin

Tüm Friends kampları süresince kampçılar; liderliği, bir organizasyonun içinde başkaları ile ortak çalışabilmeyi, iş bölümünü öğreniyor. Sosyal davranışlarında sağlıklı hareket edebilme, insanlarla doğru ilişkiler geliştirme, bireysel ve yaşamsal sorumlulukları edinme gibi özelliklerinin farkına varıyor. Şehre daha özgüvenli, kendi kararlarını almayı öğrenmiş, ayaklarının üzerinde durabilmeyi başaran ve bir sonraki kamp için heyecan duyan bireyler olarak geri dönüyor.

Genç, dinamik ve tecrübeli ekibiz

Geleceğimiz olan gençlerin, özgüvenlerini geliştiren, onlara kendi ayakları üzerinde durabilmeleri için rehberlik eden genç, dinamik, tecrübeli ve işine tutku ile bağlı bir ekibiz. Friends kampları kültürüne uygun olarak ekip arkadaşlarımızı eski kampçılarımız arasından seçiyor ve onları koç olarak eğitiyoruz.

Doğa harikası tesislerimiz var 

Kamp merkezlerimizi, gençlerin beklentileri doğrultusunda Türkiye‘nin ve dünyanın en temiz ve doğal yapısını koruyan bölgelerinden seçiyor, tesislerimizi gençlerin keyif alacağı ve rahat edeceği şekilde dizayn ediyoruz. Bu sayede kampçılarımızın, kamp içerisinde özgürce ve güvenle hareket etmelerine olanak tanıyoruz.

Önceliğimiz güvenlik ve sağlık

Kamplarda yapılan aktivitelerde güvenliği en üst seviyede tutuyoruz. Teknik eğitimleri, konusunda uzman profesyonel eğitmenlerden alıyoruz. Kamp merkezlerimiz modern ve tam donanımlı sağlık kuruluşlarına yakın noktalardan seçiyor, kamp öncesinde sağlık kuruluşları ile gerekli anlaşmaları yapıyoruz. Tesislerimizde her zaman güvenlik personeli bulunduruyoruz.

Rol model koçlarla çalışıyoruz

Koçlarımız, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinde okuyan, liderlik yönü kuvvetli, gençlerle rahat iletişim kurabilen eski kampçılardan oluşuyor. Koçlarımızı her yıl kamplar öncesinde gerçekleşen oryantasyon programı ile kamplara hazırlıyoruz. Kamplarımıza branşında başarılı ünlü sporcuları, sanatçıları, bilim ve iş insanlarını konuk ediyor, deneyimlerinden faydalanıyoruz.

Tercihlerinizi önemsiyoruz

Gençlerin alışkanlıklarını, hobilerini ve beklentilerini yakından takip ediyor kamp programlarımızı bu doğrultuda hazırlıyoruz. Kamplarda alternatif sporlardan partilere kadar pek çok renkli aktiviteye yer veriyor ve gençlerin unutulmaz hatıralar ile evlerine dönmeleri için çalışıyoruz.

Her ülkeden kampçılar ağırlıyoruz

Kamplara katılan gençleri sadece Türkiye ile sınırlı tutmuyor, dünyanın farklı ülkelerinden kampçıları misafir ediyoruz. Böylece dünya gençlerinin birbirleri ile kaynaşmalarını ve yeni dostluklar kurmalarını sağlıyoruz.

Gençlik markaları ile çalışıyoruz

Gençlerin sevdiği markalar ile sponsorluk anlaşmaları yapıyor, bu markaların ürünlerini kampçılara hediye ediyoruz. Gençlerle yakın olmak ve onların isteklerini daha iyi anlamak için okul festivallerine katılıyor ve etkinlikler düzenliyoruz.

Anıları ölümsüzleştiriyoruz

Kampçılarımızın en güzel anları, profesyonel çekim ekibi tarafından görüntüleniyor ve edit işlemleri sonrası internet üzerinden paylaşılıyor. Aileler kamplarda yaşananları günlük olarak blog ve sosyal medyadan takip edebiliyor.

Ebeveynleri bilgilendiriyoruz

Çocukların, ailelerin en değerli varlıkları olduğunu biliyor, kampçı adayları ve aileleri ile güçlü ve sağlıklı iletişim kurabilmek için

teknolojinin getirdiği tüm imkanları kullanıyoruz. Çağımızın en güçlü iletişim mecrası olan internet aracılığı ile sosyal medyayı etkin şekilde kullanıyor, gençleri ve aileleri düzenli olarak bilgilendiriyoruz. (Bkz. Blog Sayfası - Instagram Profili)

Yaşa özel içerikler hazırlıyoruz

Kamp programlarımızı, gençlerin yaş gruplarına göre farklı içerikler ile hazırlıyoruz. Böylece her yaş grubundaki gencin beklentilerine cevap veren, zevk alarak katılacakları keyifli bir kamp atmosferi yaratıyoruz.

Bizi Arayın

İzmir, Antalya, Bodrum, Davraz, Avusturya

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Facebook

Instagram

YouTube

Blog