Macera Kampı

Türü: Doğa ve Gelişim

Kamp Merkezi: Aladağ - Bolu

Tarih: 28 Haziran - 04 Temmuz 2020

Süre: 6 gece 7 gün

Yaş Grubu: 9 - 13 

Ücret: 4990TL

Şehirin gürültüsünden uzak, doğanın içinde geliştirici ve motive edici çok özel bir kamp. Eğlenceli ve güvenilir Friends koçları eşliğinde gerçekleşen outdoor aktiviteler, survivor parkurları, takım oyunları, Friend Games, kamp olimpiyatları, kano, gece eğlenceleri ve daha fazlası.  

Yelken Kampı

Türü: Deniz ve Yelken Eğitimi

Kamp Merkezi: Urla - İzmir

Tarih: 04 - 10 Ağustos 2020

Süre: 6 gece 7 gün

Yaş Grubu: 8 - 12 

Ücret: 4990TL

Optimist ve laser tekneler ile özgürlüğün ve heyecanın tadına varacağınız eğlenceli bir yelken kampı. Profesyonel milli takım antrenörleri eşliğinde gün boyu teorik ve pratik eğitimler ile desteklenen verimli ve başarılı eğitim programı. Yelken eğitimi dışındaki saatlerde eğlenceli kamp oyunları, tekne turu ve aquapark gezileri, macera parkurları.

İngilizce Yaz Kampı

Türü: Yabancı Dil ve Gelişim

Kamp Merkezi: Çandarlı - İzmir

Tarih: 19 - 28 Temmuz 2020

Süre: 9 gece 10 gün

Yaş Grubu: 9 - 13 

Ücret: 5990TL

Ege'nin harika atmosferinde doğa ve denizle içiçe eğlence dolu bir İngilizce Kampı. Sıkıcı ders metodları yerine drama, reklam çekimleri, takım oyunları ve gezilerle dolu renkli kamp programı. Friends Kampları'ndan yetişen uluslararası deneyime sahip native speaker koçlar ve eğitmenler.

Basketbol Kampı

Türü: Spor ve Uluslararası Gençlik

Kamp Merkezi: Belek - Antalya

Tarih: Haziran - Temmuz 2020

Süre: 5 gece 6 gün

Yaş Grubu: 9 - 16 

Ücret: 4990TL

Türkiye'ye basketbolu tanıtan ve sevdiren, oyuncu fabrikası, Avrupa'da ekol olmuş Anadolu Efes Spor Kulübü tarafıdan organize edilen, profesyonel takım oyuncularının ve koçlarının ziyarette bulunduğu çok önemli bir kamp. Avrupa'nın en iyi kamp merkezinde Anadolu Efes koçları le yapılacak antrenmanlar. Fiziksel ve teknik gelişime yönelik çalışmalar. Kamp sonuda alt yapı seçmeleri ve Anadolu Efes Altyapısına seçilme şansı.

Serüven Kampı

Türü: Keşifler ve Gelişim

Kamp Merkezi: Urla - İzmir

Tarih: 04 - 10 Ağustos 2020

Süre: 6 gece 7 gün

Yaş Grubu: 7 - 11 

Ücret: 4990TL

İlk kamp deneyimini yaşayacak, meraklı, araştırmacı, bilime, doğaya, keşfetmeye meraklı kampçılar için özenle hazırlanmış eğlenceli bir kamp. Fosil, bilim, doğada yaşam, mutfak, drama atölyeleri; masal evleri, yüzme havuzu, spor sahaları, doğal oyun parkları, ağaç evler ve yıldız gözlem kulesi ile harika bir kamp merkezi. Her çocuğun hatıralarında bulunması gereken bir kamp deneyimi.

İlkokul Yaz Kampları

İlkokul Sömestr Kampları

Davraz kayak merkezi.jpg

Davraz Kayak ve Snowboard Kampı

Kamp Merkezi: Davraz - Isparta

Tarih: 24 - 30 Ocak 2021

Süre: 6 gece 7 gün

Yaş Grubu: 10 - 18 

Ücret: 7490TL

**Rezervasyon başlamıştır.**

Davraz Kayak ve Snowboard Kampı, modern mekanik tesisleri, uzun pistleri ve heyecanlı yan aktiviteleri ile kayak severlerin yeni gözdesi Davraz Kayak Merkezi'nde gerçekleşiyor. Kampta başlangıç - orta ve  ileri seviye kayak ve snowboard eğitimleri veriliyor. Kampçılar gün boyu kayak yapmanın yanı sıra Fun Park'ta snow tubing, zipline ve diğer aktiviteler ile eğleniyor.

10.jpg

Education & Adventure Camp "Da Vinci"

Kamp Merkezi: Bellek - Antalya

Tarih: ........ Ocak 2021

Süre: 6 gece 7 gün

Yaş Grubu: 9 - 13 

Ücret: ........TL

İlhamını dahi mühendis ve sanatçı Leonardo Da Vinci'den  alan kampta bilimden sanata, eğlenceden maceraya birbirinden renkli atölyeler ve etkinlikler gerçekleşiyor. Kampçılar, koçları ile birlikte katıldıkları gece eğlenceleri ve Land of Legends gezisi ile unutulmaz vakit geçiriyor. 

Bizi Arayın

İzmir, Antalya, Bodrum, Bolu, Davraz, Avusturya

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Facebook

Instagram

YouTube

Vimeo

© 2019 designed by HOT AJANS