İlkokul Yaz Kampları

Macera Yaz Kampı

Kamp Merkezi: Urla - İzmir

Süre: 6 gece 7 gün

Yaş Grubu: 8 - 12 

Ücret: 5990TL

1.Dönem: 27 Haz. - 3 Tem. 2021

2.Dönem: 04 - 10 Temmuz 2021

Şehirin gürültüsünden uzak, Ege'nin harika doğasında sanata, spora, doğaya ve keşfetmeye meraklı kampçılar için hazırlanmış eğlenceli bir yaz kampı. Müzik, sanat, film, drama, dans, mutfak ve tamir atölyeleri; yüzme havuzu, spor sahaları, doğal oyun parkları, ağaç evleri ve macera parkurları ile harika bir kamp merkezi. Her çocuğun yaşaması gereken unutulmaz bir kamp deneyimi.

Yelken Kampı

Kamp Merkezi: Urla - İzmir

Süre: 6 gece 7 gün

Yaş Grubu: 9 - 13 

Ücret: 6990TL

1.Dönem: 11 - 17 Temmuz 2021

2.Dönem: 18 - 24 Temmuz 2021

Optimist ve laser tekneler ile özgürlüğün ve heyecanın tadına varacağınız eğlenceli bir yelken kampı. Profesyonel milli takım antrenörleri eşliğinde gün boyu teorik ve pratik eğitimler ile desteklenen verimli ve başarılı eğitim programı. Yelken eğitimi dışındaki saatlerde eğlenceli kamp oyunları, tekne turu ve aquapark gezileri, macera parkurları.

İngilizce Yaz Kampı

Kamp Merkezi: Urla - İzmir

Süre: 6 gece 7 gün

Yaş Grubu: 9 - 13 

Ücret: 5990TL

1.Dönem: 11 - 17 Temmuz 2021

2.Dönem: 18 - 24 Temmuz 2021 

Ege'nin harika atmosferinde doğa ile iç içe eğlence dolu bir İngilizce Yaz Kampı. Sıkıcı ders metodları yerine birbirinden renkli atölyeler, sportif etkinlikler, drama çalışmaları, reklam çekimleri, takım oyunları ve gezilerle dolu harika bir program. Friends Kampları'ndan yetişen uluslararası deneyime sahip native speaker koçlar ve eğitmenlerle birebir pratik imkanı.

Basketbol Kampı

Kamp Merkezi: Belek - Antalya

Süre: 5 gece 6 gün

Yaş Grubu: 10 - 16 

Ücret: 4990TL

Kamp tarihleri ve dönemler Mart ayında açıklanacaktır.

Türkiye'ye basketbolu tanıtan ve sevdiren, oyuncu fabrikası, Avrupa'da ekol olmuş Anadolu Efes Spor Kulübü tarafıdan organize edilen, profesyonel takım oyuncularının ve koçlarının ziyarette bulunduğu çok önemli bir kamp. Avrupa'nın en iyi kamp merkezinde Anadolu Efes koçları le yapılacak antrenmanlar. Fiziksel ve teknik gelişime yönelik çalışmalar. Kamp sonuda alt yapı seçmeleri ve Anadolu Efes Altyapısına seçilme şansı.

Sörf Kampı

Kamp Merkezi: Urla - İzmir

Süre: 6 gece 7 gün

Yaş Grubu: 9 - 13

Ücret: 6990TL

1.Dönem: 11 - 17 Temmuz 2021

2.Dönem: 18 - 24 Temmuz 2021 

Ege'nin masmavi sularında sörf yelkeni ve board ile yapılan çok keyifli bir dans. Kesintisiz poyrazı ile her seviyeden kampçıya rüzgar sörfü sporunu öğrenme ve geliştirme imkanı sunan güvenli bir eğitim alanı ve deneyimli sörf koçları. Dünyanın farklı şehirlerinden gelen kampçıların kaynaştığı, tekne turu, aquapark, Alaçatı ve Çeşme gezileri ile heyecan ve eğlence dolu eşsiz bir kamp deneyimi.

Aile Kampı

Kamp Merkezi: Urla - İzmir

Süre: 2 gece 3 gün

Yaş Grubu: 6 - 7 

Ücret: .....TL

Kamp tarihleri ve ücretleri Mart ayında açıklanacaktır.

"Ailece Kamp Deneyimi Başkadır!" sloganı ile hayata geçen, kamp hayatı ile ilk kez tanışacak 6 - 7 yaş grubu minik kampçı adaylarının, aileleri ile birlikte katılabilecekleri keyifli bir kamp. Bu kampta çocuklarınızla doyasıya eğlenecek ve unutulmaz hatıralar biriktireceksiniz. Kamp oyunları, renkli atölye çalışmaları, müzik, dans ve spor etkinlikleri ile dolu harika bir program.

İlkokul Kış Kampları

Davraz kayak merkezi.jpg

Uludağ Kayak ve Snowboard Kampı

Kamp Merkezi: Uludağ - Bursa

Süre: 5 gece 6 gün

Yaş Grubu: 10 - 17 

Ücret: 9990TL

**Kayıtlar başlamıştır.**

Tarih: 2022 Sömestir Tatili 2.hafta

Yurt İçi Kayak ve Snowboard Kampı, modern mekanik tesisleri, uzun pistleri ve heyecanlı yan aktiviteleri ile kayak severlerin gözdesi Uludağ Kayak Merkezi'nde gerçekleşiyor. Kampta başlangıç - orta ve  ileri seviye kayak ve snowboard eğitimleri veriliyor. Kampçılar gün boyu kayak yapmanın yanı sıra kampa özel aktiviteler ile eğleniyor ve sosyelleşiyor.

Bizi Arayın

İzmir, Antalya, Bodrum, Davraz, Avusturya

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Facebook

Instagram

YouTube

Blog