Macera Kampı

Türü: Doğa ve Gelişim

Kamp Merkezi: Aladağ - Bolu

Tarih: 28 Haziran - 04 Temmuz 2020

Süre: 6 gece 7 gün

Yaş Grubu: 9 - 13 

Ücret: 4990TL

Şehirin gürültüsünden uzak, doğanın içinde geliştirici ve motive edici çok özel bir kamp. Eğlenceli ve güvenilir Friends koçları eşliğinde gerçekleşen outdoor aktiviteler, survivor parkurları, takım oyunları, Friend Games, kamp olimpiyatları, kano, gece eğlenceleri ve daha fazlası.  

Sörf Kampı

Türü: Deniz ve Sörf Eğitimi

Kamp Merkezi: Urla - İzmir

Tarih: 04 - 10 Ağustos 2020

Süre: 6 gece 7 gün

Yaş Grubu: 10 - 13 / 14 - 18 

Ücret: 4990TL

Ege'nin masmavi sularında sörf yelkeni ve board ile yapılan çok keyifli bir dans. Kesintisiz poyrazı ile her seviyeden kampçıya rüzgar sörfü sporunu öğrenme ve geliştirme imkanı sunan güvenli bir eğitim alanı ve deneyimli sörf koçları. Dünyanın farklı şehirlerinden gelen kampçıların kaynaştığı, tekne turu, aquapark, Alaçatı ve Çeşme gezileri ile heyecan ve eğlence dolu eşsiz bir kamp deneyimi.

Yat Kampı

Türü: Deniz ve Yatçılık Eğitimi

Kamp Merkezi: Bodrum - Muğla

Tarih: 11 - 16 Ağustos 2020

Süre: 5 gece 6 gün

Yaş Grubu: 12 - 18 

Ücret: 5990TL

Bodrum'un masmavi sularına çok özel bir yolculuk. Unutulmaz dostlukların kurulduğu, yıldızlar altında uyunan, ekip çalışması ve özveri gerektiren macera dolu bir kamp. Her yıl sadece 14 şanslı gencin yaşayabileceği sezonun son ve en özel kampı.

İngilizce Yaz Kampı

Türü: Yabancı Dil ve Gelişim

Kamp Merkezi: Çandarlı - İzmir

Tarih: 19 - 28 Temmuz 2020

Süre: 9 gece 10 gün

Yaş Grubu: 9 - 13 

Ücret: 5990TL

Ege'nin harika atmosferinde doğa ve denizle içiçe eğlence dolu bir İngilizce Kampı. Sıkıcı ders metodları yerine drama, reklam çekimleri, takım oyunları ve gezilerle dolu renkli kamp programı. Friends Kampları'ndan yetişen uluslararası deneyime sahip native speaker koçlar ve eğitmenler.

Yelken Kampı

Türü: Deniz ve Yelken Eğitimi

Kamp Merkezi: Urla - İzmir

Tarih: 04 - 10 Ağustos 2020

Süre: 6 gece 7 gün

Yaş Grubu: 8 - 12 

Ücret: 4990TL

Optimist ve laser tekneler ile özgürlüğün ve heyecanın tadına varacağınız eğlenceli bir yelken kampı. Profesyonel milli takım antrenörleri eşliğinde gün boyu teorik ve pratik eğitimler ile desteklenen verimli ve başarılı eğitim programı. Yelken eğitimi dışındaki saatlerde eğlenceli kamp oyunları, tekne turu ve aquapark gezileri, macera parkurları.

Wakeboard Kampı

Türü: Spor ve Uluslararası Gençlik

Kamp Merkezi: Manavgat - Antalya

Tarih: 18 - 25 Ağustos 2020

Süre: 6 gece 7 gün

Yaş Grubu: 12 - 18  

Ücret: 4990TL

Heyecanı ve eğlenceyi seven, hayatına yenilikler katmaktan çekinmeyen, dünyaca ünlü sporcularla sohbet etmekten keyif alacak gençleri için harika bir kamp. Dünyanın en iyi kablolu su kayağı tesisi, farklı ülkelerden ünlü riderlar ve kampçılar, Land of Legends, rafting ve Side gezileri. Gün boyu sınırsız wakeboard yapma imkanı ve Hip-notics'in enfes yemekleri.

Serüven Kampı

Türü: Keşifler ve Gelişim

Kamp Merkezi: Urla - İzmir

Tarih: 04 - 10 Ağustos 2020

Süre: 6 gece 7 gün

Yaş Grubu: 7 - 11 

Ücret: 4990TL

İlk kamp deneyimini yaşayacak, meraklı, araştırmacı, bilime, doğaya, keşfetmeye meraklı kampçılar için özenle hazırlanmış eğlenceli bir kamp. Fosil, bilim, doğada yaşam, mutfak, drama atölyeleri; masal evleri, yüzme havuzu, spor sahaları, doğal oyun parkları, ağaç evler ve yıldız gözlem kulesi ile harika bir kamp merkezi. Her çocuğun hatıralarında bulunması gereken bir kamp deneyimi.

Kiteboard Kampı

Türü: Deniz ve Kiteboard Eğitimi

Kamp Merkezi: Urla - İzmir

Tarih: 04 - 10 Ağustos 2020

Süre: 6 gece 7 gün

Yaş Grubu: 12 - 18 

Ücret: 5990TL

Dünyanın önemli kiteboard spotlarından biri olan Urla Gülbahçe'de adrenalin dolu bir kamp deneyimi. 2 kişilik özel eğitim grupları, son model kiteboad ekipmanları, profesyonel eğitmenler, her gün rüzgar garantisi. Kiteboard eğitimi dışında kalan zamanlarda, geziler, partiler ve renkli etkinler. Asla ertelememeniz gereken, bunun için doğmuşum diyeceğiniz bir spor. 

Basketbol Kampı

Türü: Spor ve Uluslararası Gençlik

Kamp Merkezi: Belek - Antalya

Tarih: Haziran - Temmuz 2020

Süre: 5 gece 6 gün

Yaş Grubu: 10 - 16 

Ücret: 4490TL

Türkiye'ye basketbolu tanıtan ve sevdiren, oyuncu fabrikası, Avrupa'da ekol olmuş Anadolu Efes Spor Kulübü tarafıdan organize edilen, profesyonel takım oyuncularının ve koçlarının ziyarette bulunduğu çok önemli bir kamp. Avrupa'nın en iyi kamp merkezinde Anadolu Efes koçları le yapılacak antrenmanlar. Fiziksel ve teknik gelişime yönelik çalışmalar. Kamp sonuda alt yapı seçmeleri ve Anadolu Efes Altyapısına seçilme şansı.

Ortaokul Yaz Kampları

Ortaokul Sömestr Kampları

Avusturya Kayak ve Snowboard Kampı

Kamp Merkezi: Kaprun - Avusturya

Tarih: 16 - 23 Ocak 2021

Süre: 7 gece 8 gün

Yaş Grubu: 12 - 18 

Ücret: 1690 EURO

**Rezervasyon başlamıştır.**

Avusturya Kayak ve Snowboard Kampı, katılımcılara Alp Dağları'nın muhteşem atmosferinde kayma imkanı sunuyor. Kampçılar, kayağın yanı sıra Red Bull müzesi gezisi, buz pateni, freestyle gösterileri ve Salzburg turu gibi renkli aktivitelere katılıyor. 

Davraz kayak merkezi.jpg

Davraz Kayak ve Snowboard Kampı

Kamp Merkezi: Davraz - Isparta

Tarih: 24 - 30 Ocak 2021

Süre: 6 gece 7 gün

Yaş Grubu: 10 - 18 

Ücret: 7490TL

**Rezervasyon başlamıştır.**

Davraz Kayak ve Snowboard Kampı, modern mekanik tesisleri, uzun pistleri ve heyecanlı yan aktiviteleri ile kayak severlerin yeni gözdesi Davraz Kayak Merkezi'nde gerçekleşiyor. Kampta başlangıç - orta ve  ileri seviye kayak ve snowboard eğitimleri veriliyor. Kampçılar gün boyu kayak yapmanın yanı sıra Fun Park'ta snow tubing, zipline ve diğer aktiviteler ile eğleniyor.

10.jpg

Education & Adventure Camp "Da Vinci"

Kamp Merkezi: Bellek - Antalya

Tarih: ........ Ocak 2021

Süre: 6 gece 7 gün

Yaş Grubu: 9 - 13 

Ücret: ........TL

İlhamını dahi mühendis ve sanatçı Leonardo Da Vinci'den  alan kampta bilimden sanata, eğlenceden maceraya birbirinden renkli atölyeler ve etkinlikler gerçekleşiyor. Kampçılar, koçları ile birlikte katıldıkları gece eğlenceleri ve Land of Legends gezisi ile unutulmaz vakit geçiriyor. 

Bizi Arayın

İzmir, Antalya, Bodrum, Bolu, Davraz, Avusturya

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Facebook

Instagram

YouTube

Vimeo

© 2019 designed by HOT AJANS