Kamp Videosu
Kamp Künyesi
Yat Kampı
 
Yer: Belek/Antalya
Yaş Grubu: 10 - 16
Süre: 6 gün
Ücret: 4990TL
Tarih: Haziran - Temmuz
***Kamp dönemleri Mart Ayında açıklanacaktır.***

Anadolu Efes Basketbol Yaz Kampı'nda yıldızlaş!

Basketbol Kampı, Türkiye'nin basketbol sporundaki lokomotif ve öncü kulübü Anadolu Efes tarafından organize edilmektedir. Anadolu Efes Spor Kulübü tarihi boyunca bir çok ulusal ve uluslararası başarıya imza atmış, ülkemizi yurtiçinde ve yurtdışında başarı ile temsil etmiştir. Kazandığı kupalar ve elde ettiği dereceler Anadolu Efes'i basketbolda bir dünya markası yapmıştır. Alt yapıdan yetiştirdiği sporcular halen yurtiçinde ve yurtdışında en iyi takımlarda oynamaktadır. Anadolu Efes Basketbol Yaz Kampları ile basketbol sporunu ve Anadolu Efes Kültürünü daha geniş kitlelere ulaştırmayı ve alt yapısı için yeni yetenekler bulmayı amaçlamaktadır.

Neden burası başka?

Anadolu Efes Basketbol Yaz Kampları, tamamı Anadolu Efes Spor Kulübü Basketbol şubesinde görev yapan koçlar eşliğinde gerçekleşmektedir. Kamplara kulüp alt yapısında görev yapan antrenörler, kulüp yöneticileri ve A takım oyuncuları ziyaretler yapmakta ve kampa katılan sporcuları yakından takip etmektedir. Kampın hedefi genç basketbolcu adaylarına profesyonel oyuncu olma yolunda gerçek deneyimler kazandırmak ve kampçıların basketbol felsefelerini geliştirmektir.

Anadolu Efes Spor Kulübü altyapı seviye ve kalitesinde, yaş gruplarına göre hazırlanmış basketbol eğitimleri alacak olan genç sporcular, saha içi ve saha dışı becerilerini geliştirecek ve altyapı antrenörleri tarafından beğenilmeleri durumunda altyapı takımlarına seçilme şansı yakalayacaklardır. Kampa Türkiye'nin ve dünyanın farklı şehirlerinden 9 - 16 yaş grubu (2003 - 2010 doğumlu) erkek basketbolcu adaylar kabul edilir.

Türkiye'nin en iyi spor kamp kompleksi olan Antalya Gloria Sports Arena'da gerçekleşen kamplar, Türkiye'nin en kapsamlı basketbol yaz kampı organizasyonudur.

Anadolu Efes A takım oyuncuları antrenman programları doğrultusuda kampa katılacak, genç basketbolcu adaylarıyla profesyonelliğe giden yolda yaşadıkları deneyimleri, kendilerini geliştirmek için uyguladıkları antrenman tekniklerini, okul ve özel hayatlarını nasıl organize ettiklerini, kritik anlarda sorumluluk almak için kendilerini nasıl hazırladıklarını ve iyi bir basketbolcunun yaşam tarzının nasıl olması gerektiği konusundaki tecrübelerini paylaşacaklardır.

Verimli ve üst düzey bir kamp dönemi geçirmek ve kampçıların profesyonel kamp ekibi ile birebir çalışabilmesi için katılımcı kontenjanı sınırlandırılmıştır. Program süresince kampçılara Anadolu Efes alt yapı koçları bizzat eşlik edecektir.

Kamp ortamı nasıl?

Kampta deneyimli basketbol koçları, profesyonel sporcular, kondisyonerler ve uzman kamp direktörleri görev yapmaktadır.

​Her seviyeden sporcu adaylarının katılabildiği kampta katılımcıları yoğun bir program beklemektedir. Program bireysel ölçümler, fiziksel performans testleri, fundamental çalışmaları, pozisyon antrenmanları, maçlar ve renkli etkinliklerden oluşur. Anadolu Efes Spor Kulübü resmi sponsorları kampa destek vermekte ve katılımcıların antrenman malzemelerini tedarik etmektedir. 

"Yetenek maçları kazandırır, ancak takım çalışması ve zeka şampiyonluğu kazandırır."

Michael Jordan

Kamp Hakkında
Kamp Tesisi

Kamp Tesisi ve Konaklama

Gloria Sports Arena Antalya Belek’te 105.000 metrekarelik alanda, 50’den fazla spor branşına yönelik açık hava, kapalı alan ve su sporları tesisleri, son teknoloji ile donatılmış sporcu sağlığı ve performans merkezi, 100 odalı oteli ve dünyada benzeri olmayan hepsi bir arada konseptiyle dünyanın en iyi sporcularının kamp ve antrenman yaptığı Türkiye'nin en donanımlı ve modern profesyonel kamp tesisidir. Gloria Sports Arena konforlu odaları, yeşil alanları, aktiviteleri ve zengin yemek menüleri ile kampçılara mükemmel bir kamp ortamı sunar. Antalya Havalimanı'na 45 dakika uzaklıktadır. Tesiste konaklama, kampçılar için özel olarak tasarlanmış 2 - 4 kişilik odalarda yapılır.

Aktiviteler

Kamp oyunları, havuz oyunları, yüzme, şehir turları, gece eğlenceleri, kamp sineması, yarışmalar.

Ücrete Dahil Olanlar

Tam pansiyon konaklama, TÜRSAB seyahat sigortası, eğitimler ve kamp aktiviteleri, kamp özel ödülü ve sertifika. (Ulaşım, transferler, kantin ve gezilerdeki alışverişler ücrete dahil değildir.)

*Kamplarla ilgili merak ettiğiniz diğer bilgiler için SIK SORULAN SORULAR sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Kamp Bilgileri
Daha Fazla Göster
Bizi Arayın

İzmir, Antalya, Bodrum, Davraz, Avusturya

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Facebook

Instagram

YouTube

Blog