top of page
WAKEBOARD-BANNER.jpg
Kamp Videosu
Kamp Künyesi
Wakeboard Kampı
 
Türü: Uluslararası - Spor
Yer: Manavgat/Antalya
Yaş Grubu: 12 - 18
Tarih: 18 - 25 Ağustos
Süre: 7 gün
Ücret: 4990TL

Tam bir festival havası! Sen de gelsene...

Wakeboard kampı, gençler arasında popüler olan snowboard ve skateboard (kaykay) gibi board sporlarından son yıllarda trend haline gelen wakeboard sporunu kampçılara öğreterek, onlara özel bir deneyim yaşatır.

Dünyanın farklı ülkelerinden kampçıların ve wakeboard meraklılarının en gözde kamp merkezlerinden Antalya Hip-Notics Cable Park'ta yaşam tam bir festival havasındadır. 

Wakeboard, öğrenmesi son derece kolay ve yapması çok keyifli bir spordur. Tesiste her seviyeden kampçı için farklı hızlarda çalışan kablo sistemleri ve göletler vardır. Kampçılar, kablolu sistem sayesinde gün boyunca sıra beklemeden wakeboard yapabilirler. Kampçılar, kaydıkça özgüvenleri gelişir ve daha üst seviyeye ulaşırlar. 

Kampı en önemli özelliklerinden biri de kampa katılan yabancı kampçılar ve sporculardır. Kampçılar, kamp süresince yurtdışından gelen kampçılar ve koçlarla İngilizce konuşur ve yabancı dillerini geliştirme imkanı bulurlar.

Neden burası başka?

Friends’in atmosfer olarak en farklı kamp tesisi olan Hip-Notics Cable Park, dünyanın en önemli kablolu su kayağı merkezlerinden biridir.

Hip-Notics Cable Park tasarımı, aktivite alanları ve geniş spor olanakları ile harika bir kamp tesisidir.

Bu tesiste kampçılar, ünlü riderlarla birebir çalışma şansı bulur ve belli bir seviyeye geldikten sonra freestyle rampalarında kendilerini geliştirir.

Aynı zamanda tesis, kamp süresince dünyanın farklı ülkelerinden gençleri misafir eder ve uluslararası bir ortam sunar.

Böylece kampçılar, alternatif sporların tadını çıkarmanın yanı sıra farklı kültürlerde bambaşka insanlarla tanışıp yeni dostluklar kurmanın keyfini çıkarır.

Eğlencenin, adrenalinin, heyecanın ve arkadaşlığın doyasıya yaşandığı kamp tam bir festival havasında geçer.

Kamp ortamı nasıl?

Günün büyük kısmını wakeboard yaparak geçiren kampçılar, serbest zamanlarda kaykay, plaj voleybolu, basketbol ve masa tenisi gibi sporları yapma şansı da bulur.

Programda Köprülü Kanyon'da rafting gibi adrenalin dolu aktiviteler de yer alır. Gündüz saatlerini wakeboard ve diğer spor etkinlikleri ile değerlendiren kampçılar, geceleri ise kamp direktörleri ve koçlar tarafından hazırlanan aktiviteler ve partilerde eğlenir. 

Wakeboard Kampına katılan kampçıların en favori etkinliği Land of Legends gezisidir. Kampçılar, Avrupa'nın en büyük su oyunları ve macera tema parkı olan  Land of Legends'ın içindeki yüzlerce farklı eğlence ünitesinde heyecanın ve adrenalinin tadına varırlar. (bkz. Land of Legends)

"İmkansıza ulaşmanın tek yolu, onun mümkün olduğuna inanmaktır."

Lewis Carroll

Kamp Hakkında
Kamp Etkinliği
LOL 4.jpg

Kamp Tesisi ve Konaklama​ 

Wakeboard kampı, Türkiye’nin turizm cenneti Antalya’da bulunan dünyanın en büyük kablolu su kayağı ve wakeboard merkezinde gerçekleşmektedir. Antalya Havalimanı'na 30 dakika mesafede buluna kamp tesisi, portakal ağaçlarının ortasında yer alan 3 yapay gölet, voleybol - basketbol - futbol sahaları, kaykay rampaları, trambolin, konser ve parti mekanları, oyun odaları, restoran ve kafe alanlarından oluşur. 2000 metrekarelik sosyal alanın yer aldığı tesiste su sporları için 90 dönümlük 3 gölet bulunur. Wakeboard, su kayağı, trick ski, kneeboard ve wakeskate gibi su sporlarının yapılabildiği göletlerde slalom için dubalar ve freestyle için rampalar bulunur. Her yıl binlerece genç turisti misafir eden tesis fiziki yapısı ve sosyal alanları ile tam bir gençlik kampı merkezidir. Konaklama, kamp ruhuna uygun olarak hazırlanmış içerisinde tuvalet  ve duşların yer aldığı 2 veya 5 kişilik klimalı bungalovlarda yapılır.

Aktiviteler

Su sporları (wakeboard, su kayağı, wakeskate, kneeboard, trick ski), skatepark, plaj voleybolu, basketbol, futbol, beyzbol, masa tenisi, trambolin, langırt, dj performansları ve partiler, rafting, açık hava sineması, şehir gezileri.

 

Ücrete Dahil Olanlar

Tam pansiyon konaklama, TÜRSAB seyahat sigortası, eğitimler ve aktiviteler, teknik malzemeler (wakeboard, su kayağı vs.) güvenlik ekipmanları (kask, can yeleği, wetsuit vs.) kamp özel ödülü ve sertifika. (Ulaşım, transferler, gezilerdeki giriş ücretleri (Land of Legends - rafting) ve kantin alışverişleri ücrete dahil değildir.)

 

*Kamplarla ilgili merak ettiğiniz diğer bilgiler için SIK SORULAN SORULAR sayfasını inceleyebilirsiniz. 

Kamp Bilgileri
bottom of page